Smart Elektro AS
40 62 32 00
Karihaugveien 89
1086 Oslo
Man-Fre: 08:00 - 16:00
Smart City Store
40 62 32 00
Torvet 5
2000 Lillestrøm
Man-Fre: 08:00 - 16:00

Her finner du kontaktinformasjon til oss og direkte til flere av våre nøkkelpersoner.

Alle fakturaer inn til oss ønsker vi å få per epost dette til fakturamottak@smartelektro.no

NB! husk riktig merking eller så kommer den i retur.
Dersom du ønsker å sende inn en generell henvendelse kan du bruke kontaktskjemaet til høyre (ring meg).

For serviceoppdrag eller forespørsler på små oppdrag private og næring – send mail til service@smartelektro.no (denne går til serviceavdelingen)

For bestillinger på prosjekttilbud og fastoppdrag – kunder med avtaler – send mail til bestillinger@smartelektro.no (denne går til prosjektavdelingen)

For anbudsforespørsler på større oppdrag – send mail til prosjekt@smartelektro.no (denne går til prosjekt/ kalkulasjonsavdelingen)

For internkontroll og energirådgivningstjenester – send mail til ikeenergi@smartelektro.no (denne går til internkontroll og energirådgiver teamet)

For mail til administrasjon – daglig leder, regnskap eller økonomi – send mail til seokonomi@smartelektro.no (denne går til administrasjonen)

 

Magnus Fosjord

Avd. leder service næring / privat

magnus@smartelektro.no
  98 28 14 40

Avd. service næring/privat

Øystein Nilsen

Avd. leder Smart City Store

oystein@smartelektro.no
  98 28 14 27

Avd. service næring/privat

Frank Mattew Rasmussen

Serviceleder – energirådgiver

frank@smartelektro.no
  45 90 29 95

Avd. service næring/privat

Cato Lindgren

Avd. leder prosjekt - aut. ENA installatør

cato@smartelektro.no
  98 09 43 43

Avd. prosjekt

Glenn Anthonsen

Prosjektleder avd. prosjekt

glenn@smartelektro.no
  92 65 59 25

Avd. prosjekt

Simen Amundsen

Prosjektleder avd. prosjekt

simen@smartelektro.no
  917 84 843

Avd. prosjekt

Amund Søberg

Avd. leder service infra / næring
Aut. EL- og TIA installatør

amund@smartelektro.no
  99 64 08 30

Avd. service infra/næring

Harald Hagen

Prosjektleder avd. service infra / næring
DNV sertifisert elkontroll for bolig og næring

harald@smartelektro.no
  90 03 73 75

Avd. service infra/næring

Erik Johansen

Internkontrollør - avd. service infra / næring
ITC sertifisert i termografering

erik@smartelektro.no
  92 69 46 01

Avd. service infra/næring

Anne Norbeck

Regnskapsmedarbeider

anne@smartelektro.no
  45 90 72 20

Administrasjon

Ingunn Farbu

Lønningsansvarlig

ingunnf@smartelektro.no
  91 13 12 69

Administrasjon

Lise Bergli Næss

Controller

lise@smartelektro.no
  92 62 20 84

Administrasjon

Thor Bergli

Daglig leder - aut. installatør

thor@smartelektro.no
  95 72 91 78

Administrasjon